O nas

RESTAURACJA USTROŃ – NA KĘPIE – WESELE, CHRZCINY I IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

GOŚCINNOŚĆ TO NASZA SPECJALNOŚĆ!

Przejeżdżając ulicami Ustronia i podziwiając malownicze krajobrazy nie można przeoczyć uroczego, rodzinnego Zajazdu Na Kępie. W naszym Zajeździe można zarówno wypocząć i zrelaksować się, dobrze zjeść, ale też oddać się wyśmienitej zabawie w prawdziwie góralskim klimacie.

Nasz kompleks restauracyjno-hotelowy składa się z trzech budynków.

W głównym budynku znajduje się restauracja z dwoma salami. Pierwsza z nich może gościć nawet 70 osób. Szlacheckiego klimatu nadają jej kaflowy piec, wóz kołyska oraz wiele regionalnych bibelotów i pamiątek z okolic dawnego Ustronia i Śląska Cieszyńskiego.

Drugą salę ze względu na jej ciepły, swojski klimat nazwaliśmy Zapieckiem. Jest to tradycyjna, góralska izba z wyjściem do ogrodu, z którego można podziwiać piękną panoramę Małej i Dużej Czantorii.

Nasza kuchnia specjalizuje się w prawdziwie tradycyjnych, regionalnych daniach. Nasi kucharze są pełni werwy i fantazji, dzięki czemu każdy z gości będzie mógł rozpieścić kubki smakowe. Kolejnymi budynkami w naszym kompleksie są Zielony Domek i Oliwka – domki hotelowe, które mogą pomieścić około 40 osób.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji o bazie noclegowej, restauracji i okolicznych atrakcjach.

onas