Witamy Państwa na blogu Zajazdu Na Kępie w Ustroniu

Kategoria: Blog

zajazd na kepie

Szanowny internauto,
jest nam szalenie miło, że zajrzałeś na nasz blog. Znajdziesz na nim nie tylko informacje na temat prowadzonego przez nas Zajazdu Na Kępie, ale dowiesz się również wiele na temat otaczającej nas okolicy oraz znajdujących się w niej interesujących miejsc do odwiedzenia. Nasz Zajazd znajduje się w Ustroniu – niezwykle malowniczej miejscowości położonej na północnych stokach Beskidu Śląskiego, u wylotu doliny Wisły.

W naszej restauracji organizujemy spotkania rodzinne, takie jak wesela, komunie, imieniny czy rocznice ślubu lub urodzin. Zapewniamy pyszne potrawy regionalnej kuchni, profesjonalną obsługę i wspaniałą atmosferę, dzięki czemu będą Państwo do nas wracać często. Zachęcamy również do organizowania u nas różnego rodzaju szkoleń, imprez firmowych i konferencji. Dla uczestników dostępne są noclegi oraz posiłki w przystępnych cenach. Dysponujemy także takimi urządzeniami jak projektor, ekran oraz tablica flipchart wraz z mazakami.

Poza restauracją z dwoma salami odpowiednio na 70 i 40 osób mamy również dwa domki hotelowe, w których można zatrzymać się na weekend lub na dłuższy urlop. Można wybrać domek urządzony w stylu góralskim lub bardziej nowoczesnym. W każdym z nich znajdują się łazienki oraz wszelkie potrzebne wygody. Dostępne są m.in. stoły do ping-ponga, rowery, rzutki, a w ogrodzie znajduje się grill. Na życzenie możemy również przygotować ognisko, wieczorek z karaoke, pieczenie prosiaka, a zimą kulig.

Na koniec chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego Zajazdu Na Kępie i poznania przepięknych terenów Beskidu Śląskiego!